KONST / Litografier / Färglitografi 16737083
nr 1673 7083
Britt-Louise Sundell
(1928-2011), Sverige
Signerad, numrerad 38x190, daterad 1989. Färglitografi, bildmått: 20x14 cm, yttermått inklusive ram: 50x41 cm
Utrop:
500 kr
måndag 20 januari 2025
kl 20:52:17
Britt-Louise Sundell
Läs mer om Britt-Louise Sundell